Tijdens de Art Rotterdam week neemt een groep Nederlandse kunstorganisaties een nieuwe afslag. Op vrijdag 9 februari hosten ze gezamenlijk de Not For Profit Art Party op een steenworp afstand van het Rotterdam Centraal Station. Tijdens de Not For Profit Art Party worden de bezoekers ondergedompeld in een avond vol performances, installaties, kunstwerken, muziek, en een oneindigheid aan multidisciplinaire kruisbestuivingen.
Extrapool presenteert een performance van Pim Steinmann. Steinmann is een verhalenverteller die vol warmte vertelt over menselijk ongemak. https://pgasteinmann.wixsite.
Ook zal een dubbelpublicatie van Griet Menschaert te zien zijn. Menschaert is kunstenaar en taalkundige en schetst twee uiteenlopende toekomstscenario’s voor Extrapool. De toekomst doemt duister op, of gloort er hoop aan de horizon? http://www.grietmenschaert.be
Meer informatie over de Not For Profit Art Party vind je op de website van Roodkapje
https://roodkapje.org/
Vrijdag 9 februari – 20:00 – 04:00 – locatie: Roodkapje,
Delftseplein 39 Rotterdam
Georganiseerd door: Roodkapje, Worm, Tetem,
Extrapool, Expoplu, VHGD, Nieuwe Vide