Monkey Plot (NO) & Pär Thörn (SE)
Al vijf jaar speelt het Noorse Monkey Plot akoestische jazz in een formatie van gitaar, contrabas en drums. Wat anderen een moderne vorm van kamermuziek zouden noemen, noemen zij “muziek voor kleine ruimtes”.
De band maakt muziek die rechtdoorzee is, ontdaan van alle drama die jazzformaties nogal eens rondblazen. Monkey Plot komt zo uit op een intiem, pretentieloos geluid, zonder ooit saai te worden.
Voor deze show speelt Monkey Plot samen met de Zweedse dichter Pär Thörn. Een hen bekende gast die met zijn sound-poetry van elektronica, tape en stem de set verrijkt.
Void of Sound (NO)
Void of Sound is het ambient/drone project van Sigurd Borge Kristoffersen. Zijn ‘dark ambient’ bestaat uit gitaarimprovisaties, field recordings en diepe, beestachtige vocals. Tegen een achtergrond van stemmige visuals, geïnspireerd op het Noorse landschap bij nacht, bouwt Kristoffersen laag voor laag een overweldigende muur van geluid op.
Entree: 5 euro